Můj příběh

Ahojky vítám tě moje jméno je Lenka, obyčejně, neobyčejná žena, která vždycky věděla, že pomoc jiným je její poslání, už odmalička stála na straně slabších.

Pihovatá přírodní zrzka, v dětství se mi děti smály kvůli vlasům, posměšky a volání typu: „Ty jsi stála pod okapem?“ nebo „Zrzi, Zrzi co tě mrzí, ta zrzavá palice!!“ hrozné moc mi to vadilo a nerozuměla jsem tomu, a strašně si přála být jako ostatní. Zřejmě proto nesnáším bezpráví a ubližování ostatním.

Změna přišla, když jsem odjela do ciziny, kde jsem byla kvůli svým vlasům obdivována, tam jsem získala své sebevědomí.

Díky sebevědomí se teď nebojím a vrhám se do příležitostí, při kterých můžu pomoci ostatním lidem, a to přesně dělám.

Teď mě naplňuje moje práce, a radost, když pomůžu někomu od bolesti anebo ukážu ženě, že může být zase krásná a zároveň dělat práci, která mě baví, že to není luxus pro pár vyvolených žít v klidu, mít zdraví, peníze a čas strávený podle sebe a s rodinou.

Plná sebevědomí do té doby než jsem měla rodinu

Je to ta nejlepší věc v životě ženy mít rodinu, ale pravda je taková, že když se žena odevzdá celá rodině a je doma s dětmi jako já 7 let tak se změní.
Jediná a hlavní moje náplň byla zajištěná, spokojená rodina.

A co se stalo se mnou? Jiná postava, žádná energie, doba se změnila, dokážu se bavit jen o dětech, vše jsem zapomněla a do práce na celé dny a víkendy se vrátit nemůžu a hlavně nechci!!

Co budu dál dělat?
Otázka, kterou dnes a denně řeší hodně maminek.

Založím si živnost a budu OSVČ je v tom svoboda, díky plánování práce a rodiny podle potřeb.
Při mateřské jsem dělala brigádně pro pojišťovnu tak jsem se stala pojišťovačkou na plno, jenže pak se stal manželovi vážný úraz a já byla z pojišťovny propuštěná, protože jsem neplnila plán.

Okolnosti s úrazem manžela a jeho rehabilitací mě přivedla na myšlenku splnit si svůj sen z mládí a otevřít si salon, kam by chodily ženy cvičit a relaxovat.

Jenže otevřít salon to je pořádná vstupní investice, nakoupit stroje vybavení platit nájem a energie. O tom jaké jsem zažila peripetie a co obnáší otevřít salon jsem napsala zde…

Podnikání v pronajatých prostorech mi vydělalo jen na zaplacení nájmu, což pro začátek nebylo špatné, ale podmínky v pronajatých prostorech byly nevyhovující.

Vyhlídky na to, že budu mít více peněz, se nenaplňovaly. Ze strany manžela docházelo k výčitkám, že nevydělávám tolik peněz, kolik bych jako podnikatel měla, že to stálo peníze, a že jsem nás zadlužila.

Nechala jsem se inspirovat kamarádkou

studio přestěhovala domů do volné místnosti v našem domě.

Přesvědčit manžela, že to bude lepší, protože ušetřím za nájem a budu doma mít čas na rodinu, ne uhoněná jak vlčák dalo hodně práce, ale povedlo se.
I když peníze vložené do úprav prostor se mi nikdy nevrátili.

Takže jsem šťastná žena, která pracuje z domova a bez větších nákladů podnikání?

Osud tomu chtěl asi jinak

ráda čtu a tak mi přišilo do cesty pár knih, kde jsem si uvědomila, že čas je důležitá komodita a den má jen 24 hodin.

A kdybych se umasírovala, tak stejně jsem limitovaná časem a víc lidi nikdy nezvládnu, tzn., že můj výdělek nikdy nebude větší, než co dovolí čas. A hlavně když nepracuji, nemám peníze.

To jsou věci, nad kterými žádný začínající OSVČ pracujících ve službách neuvažuje.

Když jsem o tom přemýšlela, jak bych to mohla změnit, přišla mi do cesty žena, kterou jsem poznala rok předtím jako nemocnou, ozvala se mi, já se s ní ráda sešla. Když jsem jí viděla, byla krásná plná energie a vypadala o 100% líp, než před rokem.

Chtěla jsem vědět to její tajemství.

Odjela jsem s ní prvně od té doby, co jsem měla rodinu na celý víkend na konferenci do Brna, kde přenášel špičkový vědec o tom, že existují výrobky, které dokážou pomoci lidem vyřešit hodně problémů.

A tak jsem se začala zajímat, zkoušet na sobě, svých zákaznicích, učit se, čerpat nové informace o výrobcích a jak měnit lidem životy.
Všechno fungovalo přesně tak, jak onen vědec vyprávěl.

Další moje cesta následovala po 4 měsících do Maďarska na východoevropskou konferenci, kde jsem vystoupila na jeviště a dostala potlesk za svoji práci pomoci ostatním lidem.

Také jsem si splnila svůj sen, letěla jsem prvně v životě letadlem a to do Španělska na západoevropskou konferenci, nechat se inspirovat lidmi, lídry, kteří pomáhají lidem, mohla jsem vidět co všechno, se dá dokázat a jaký život chci mít.

A co že to teď dělám?

Dál, dělám svoje masáže a ženy ke mně chodí cvičit.
Ale také podnikám na internetu a sociálních sítích tak, že inspiruji ostatní lidi jak mít svůj život jednodušší, a nabádám další lidi, kteří se nebojí mluvit s ostatními a šířit nadšení z něčeho co mu věří.

A co z toho mám a jaký rozdíl mezi salónem a tímto online motivačním stylem podnikání a budování týmu dalších úspěšných podnikatelů?

Je to také práce, ale bez vstupních nákladů není potřeba se zadlužovat a vložit statisíce korun na začátek. Což je největší problém všech lidí co chtějí podnikat.

Mým cílem je hledat lidi, z jakéhokoliv konce republiky i světa, kterým můžu pomoci, když mě budou duplikovat a učit se ode mě, získají svobodu a časovou nezávislost a můžu pracovat odkudkoliv kde je internet v jakékoliv zemi, stačí mít nadšení.

A teď vím, že to dokáže každý, nezáleží na věku, dětech, pohlaví práci, vzdělání.

Já vidím v každém příležitost, a co se vám zdá, jako problém z toho já udělám přednost.

Jestli jste maminka, která má děti a myslí si, že je to s dětmi nejde, tak s dětmi je to nejlepší, protože budete inspirovat další maminky.

Jste člověk, který rád pomáhá ostatním lidem a uvažuje o tom, že chce podnikat s minimálními vstupními náklady?

Nebo jsi jako já podnikatel, který sice svojí práci má rád, ale uvědomuje si to, že to není ta svoboda, ani to zajištění na důchod, kterou jsi na začátku očekával…

Anebo jste v důchodu či před důchodem a chce se vám pořád žít a mít peníze a cestovat. I vymůžete inspirovat své vrstevníky.

Kdokoliv kdo si uvědomuje, že život je příliš krátký a je čas si ho užívat podle sebe a cítí, že chce změnu
tak
nic není náhoda a to že čteš tento můj příběh, je znamení, že i ty můžeš změnit svůj život, záleží na tobě, jestli jsi připraven a jestli tvoje mysl je otevřená.